Podłogi drewniane Opole, Deski podłogowe Opole - Old Craft Company

Kontakt:

Deska podłogowa marki Old Craft to najwyższej jakości produkt tworzony z pasją i szacunkiem do drewna. Nasze kolekcje dzięki ogromnej pracy włożonej w każdą pojedynczą deskę zyskują unikatowy, bardzo naturalny wygląd i niezwykle przyjemną powierzchnię w dotyku. Wraz z ich naturalnym, ponadczasowym pięknem, nasze wyroby otrzymują najwyższą wytrzymałość i odporność jaką można obdarzyć drewno użytkowe. Uzyskanie takiej klasy produktu wymaga zastosowania całego szeregu procesów technologicznych oraz innowacyjnych metod, dzięki którym każda nasza kolekcja to rzemieślnicza jakość i niepowtarzalny charakter.

Oferujemy dwa rodzaje podłóg dębowych:

  • deska warstwowa standardowo o grubości 15mm lub 20mm, mikrofazowana lub nie, składająca się z warstw: wodoodpornej sklejki z najwyższej jakości drewna brzozowego oraz warstwy wierzchniej, użytkowej wykonanej z europejskiego dębu (odpowiednio 4mm lub 6mm),
  • deska lita dębowa, standardowo o grubości 15mm lub 20mm.

Wszystkie kolekcje oraz rodzaje podłóg dostępne są w różnych szerokościach desek od 120mm do 220mm oraz długościach od 1400mm do 2400mm, a także w układach: deskowany, jodełka klasyczna, francuska, węgierska oraz kasetony. Na zamówienie wykonujemy każde możliwe warianty grubości, długości oraz wzorów ułożenia. Istnieje możliwość mieszania cech każdej kolekcji we wszystkich dostępnych kolorach i układach.