Podłogi drewniane Opole, Deski podłogowe Opole - Old Craft Company

Kontakt:

Cyklinowanie parkietu Opole

Cyklinowanie podłogi drewnianej to najlepszy sposób, by cieszyć się jej pięknem przez wiele lat. To nie tylko szansa na ponowne wydobycie naturalnego piękna parkietu, ale także możliwość radykalnej zmiany wyglądu desek podłogowych, gdy przyjdzie ochota na domowe rewolucje. Nasza firma oferuje fachowe, bezpyłowe i atrakcyjne cenowo cyklinowanie podłóg drewnianych na terenie Opola i okolic. Dowiedz się więcej i skorzystaj z naszych usług.

Cyklinowanie parkietów - na czym polega?

Cyklinowanie podłóg to sprawdzony sposób na odnawianie parkietu i możliwość przywrócenia pierwotnego wyglądu drewnianym deskom, nawet gdy mają kilkadziesiąt lat. Renowacja parkietu polega na zeszlifowaniu wierzchniej warstwy, która uległa zniszczeniu, za pomocą urządzenia nazywanego cykliniarką. Cykliniarka jest wyposażona w tarcze lub taśmy pokryte papierem ściernym i zazwyczaj usuwa warstwę o grubości 1-2 mm. Szlifowanie parkietu umożliwia odkrycie drewna, które nie jest zabrudzone czy zniszczone. Taką podłogę można na nowo pokryć lakierem, olejem lub farbą. Przy tej okazji można zmienić kolor podłogi.

Cyklinowanie parkietu krok po kroku

Profesjonalne odnawianie parkietu to zadanie dla fachowców z doświadczeniem, którzy potrafią dobrać narzędzia i środki do tego, by uzyskać piękny efekt końcowy. Nieprawidłowo wykonane cyklinowanie może całkowicie zniszczyć podłogę i doprowadzić do sytuacji, w której konieczna będzie jej wymiana. Dlatego warto zaufać takim firmom, jak nasza. Oto, w jaki sposób działa nasza ekipa:

  • Etap 1 - szlifowanie parkietu - po odkurzeniu całej powierzchni podłogi, przystępujemy do szlifowania przy użyciu cykliniarki. Naturalnym zjawiskiem jest pylenie podczas szlifowania. Nasi specjaliści dbają o to, aby ilość pyłu była jak najmniejsza, wykorzystując urządzenia wyposażone w filtry redukujące pył emitowany do otoczenia.
  • Etap 2 - usuwanie ubytków - po oczyszczeniu podłogi z pyłu, należy dokładnie obejrzeć podłogę, by stwierdzić, czy są w niej ubytki. Jeśli tak, używa się specjalistycznego płynu wypełniającego połączonego z pyłem z podłogi, by uzyskać dokładnie taki sam kolor wypełnienia, jaki ma podłoga.
  • Etap 3 - polerowanie podłogi - przeprowadza się je za pomocą drobnego papieru ściernego lub końcówek polerskich, by uzyskać idealną gładkość parkietu.
  • Etap 4 - lakierowanie parkietu - czynność przeprowadza się za pomocą wałka lub pędzla. Jest to moment, w którym można zdecydować o ostatecznym wyglądzie parkietu. Nawet, jeśli poprzedni kolor podłogi nie pasuje do nowej wizji pomieszczenia, usługa cyklinowania umożliwia dosyć radykalną zmianę i z pewnością jest to zabieg dużo tańszy niż całkowita wymiana podłogi.

Cyklinowanie parkietu Opole - zleć usługę nam!

Specjalizujemy się w układaniu oraz renowacji parkietów drewnianych. Nasza praca jest następstwem prawdziwego zamiłowania do naturalnego piękna drewna, dlatego dajemy z siebie wszystko, by w Waszych domach podłoga była prawdziwą ozdobą wnętrza. Wyróżnia nas doświadczenie, znajomość specyfiki parkietów drewnianych oraz przystępne ceny usług. Doskonałe efekty cyklinowania podłóg docenili liczni klienci. Dołącz do ich grona! Zadzwoń do nas i zarezerwuj termin cyklinowania podłogi drewnianej dla siebie.

 

Podłogi drewniane Opole – obsługiwane obszary

Armii Krajowej, Bierkowice, Borki, Brzezie, Chabry, Chmelowice, Czarnowąsy, Gosławice, Groszowice, Grotowice, Grudzice, Kolonia Gosławicka, Krzanowice, Malina, Malinka, Nadodrze, Nowa Wieś Królewska, Półwieś, Stare Miasto, Szczepanowice-Wójtowa Wieś, Sławice, Winów, Wrzoski, Wróblin, Zakrzów, Zaodrze, Śródmieście, Świerkle, Żerkowice

Parkiety drewniane Opole, Opolskie – obsługiwane miasta

Głubczyce, Kędzierzyn-Koźle, Prudnik, Nysa, Racibórz, Krapkowice, Suchy Bór, Dąbrowa, Baborów, Głogówek, Prószków, Zdzieszowice, Pietrowice